Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Podlaski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Po mistrzostwo w fotografii

30.10.2015, nieprzypisany

https://static.adra.pl/images/EU_flag-Erasmus.jpg17–23 czerwca w Zatoniu odbyła się międzynarodowa wymiana młodzieży „Frame your reality!” na temat fotografii i reportaży społecznych organizowana przez Fundację ChSCh Oddział Podlaski. Młodzież z Grecji, Włoch, Rumunii i Polski wzięła udział w wielu atrakcyjnych warsztatach i zajęciach z fotografii, dziennikarstwa i reportażu.

Uczestnicy warsztatów zdobyli podstawowe informacje o fotografii cyfrowej, o tym, jak mogą być skomponowane zdjęcia (plan, barwa, oświetlenie), jak fotografować ludzi, przyrodę czy pejzaże. Dowiedzieli się też o tym, jak przygotować dobry film reportażowy.

– Każdy z uczestników mógł pochwalić się swoimi 10 zdjęciami, które uznał za najlepsze. Następnie wspólnie je omawialiśmy. Stworzyliśmy też wystawę prac – mówi Igor Lisin, koordynator wymiany.

W programie był również wieczór międzykulturowy oraz zajęcia w plenerze – w zależności od tematu w parku, skansenie, mieście, lesie czy ogrodzie botanicznym.

Widzialnym efektem wymiany są przygotowane przez uczestników reportaże oraz strona internetowa framereality.wordpress.com, na której można obejrzeć zdjęcia wykonane przez uczestników szkolenia.

Wymiana młodzieży „Frame your reality!” była współfinansowana ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Poniżej można pobrać publikację – photo book, dodatkowy efekt pracy uczestników wymiany.

Załączniki

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Podlaski
ul. Jurowiecka 24
15-101 Białystok

Nr konta bankowego:
73 2030 0045 1110 0000 0270 6740

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij